O nas

Świadczymy usługi informatyczne od ponad 15 lat, przez ten okres zdobyliśmy bogate doświadczenie i zaufanie Klientów budując stabilną i silną markę.
Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów oraz usług informatycznych, podnoszących efektywność i sprawność działania firm, poprzez wdrażanie profesjonalnych, kompleksowych oraz nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Nasze działania opieramy o technologię Microsoft, oraz rozwiązania typu Open Source. W dziedzinie systemów wspomagających zarządzanie, oferujemy system ERP Prestiż firmy Streamsoft, jako ich certyfikowany partner.
Sekret tkwi w dogłębnym poznaniu potrzeb Klienta i przełożeniu ich na funkcjonalność systemu. Nasze elastyczne podejście oszczędza czas i pieniądze Klienta, który w tradycyjnym podejściu był zmuszany do ponoszenia coraz większych kosztów, przy każdorazowej zmianie wymagań. Gwarantujemy rozwiązanie mniej skomplikowane, za to doskonale przemyślane i odzwierciedlające procesy biznesowe firmy.
Dostarczamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania informatyczne, dzięki którym nasi klienci zyskują trwałą przewagę konkurencyjną. Na ten sukces pracujemy całym zespołem. Jesteśmy ludźmi, których połączyła nie tylko miłość do nowych technologii, ale także duży apetyt na życie i aktywne pasje.’

Misja

„Spełniając wymagania Klientów i dotrzymując obietnic stajemy się coraz lepsi”